2013 Mobilya Modellerinden Alyans Yatak Odası

Tarafından |  Yorum Yok
Alyans yatak odası takımı

Alyans yatak odası takımı


2013 Yatak odası takımları
ndan alyans yatak odasını ayrıntılı olarak tanıtmak istedik.
Sene boyu çokça benzer renklerinden göreceğimiz Alyans yatak odası ceviz – ekru renk’te tasarlanmış ve mağaza teşhirlerinde yerini almıştır.
Alyans yatak odasının benzer renkleri ile arasındaki farkları ise şunlardır, ve önemli tercih nedenlerindendir.
Gardrop içinde çekmeceleri, küçük kullanışlı rafları, led’li askılığı ve sürgülü kapaklarında kapı tutucu stop’erleri gardrop iç kullanım özelliklerindendir.
Gardrop görselinde ise kapaklar parlak ekru renk  ile imal edilmekte ve modelleme için mdf malzemeden boyalı ceviz klapalar ile süslenmiş bir kapak’ ta da şekilli aynası ile ayna ihtiyacımızda düşünülmüştür.
Karyolası bazalı olarak üretilmiş olup sandık ihtiyacımızı karşılamaktadır.
Baza başucu kendi rengine uygun mobilya ile tasarlanmış ve küçük deri döşemeler ilede başucunun görsel sıcaklığı sağlanmıştır.
Karyola baza kenarları deri döşenmiş ve alçak tutularak başucunun kendini göstermesi sağlanmış.
Şifonyeri ise günümüzün modasına uygun hem boy aynası hemde çekmeceleri ile ıvır zıvırımızı koyabileceğimiz alanlar ortaya çıkarmıştır ayrıca küçük gizli bölmeleri ilede takılarımızı sergilememize olanak sağlanmıştır.
Komidinler için biraz küçük ve tek çekmeceli dediğinizi duyar gibiyiz, böyle olmasının bir nedeni muhakkak var tabiki, karyolamızın karşısına geçtik ve şöyle bir baktık görsel olarak bozmaması gerektiğini düşündük tek çekmeceli baza boyuna uygun  alçak olarak tasarladık.
Alyans yatak odası 2013 yılında evlenecek ve evini yenilemeyi tercih eden sizler için mağazada yerini almıştır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir