2014 Koltuk Renk Trendleri

Tarafından |  Yorum Yok

InteriorDesign_2

Berke Mobilya  ile yeni bir yıl yeni bir başlangıç ​​anlamına gelir ve ne evinizin görünümünü güncelleyerek daha 2014 yılına daha farklı canlı girebilmek  için iyi bir yol. Tüm bu alır tanıdık mekanlarda hayat nefes için birkaç basit değişiklikler vardır. Görünüyor aynı anda her zamankinden daha cesur ve daha erişilebilir olduğu için bu yılki iç tasarım trendleri, basitlik dramatik bir etki oluşturma konusunda tüm vardır. Biz dikkatle denemek için en önemli trendlerden 10 seçtiniz. Abartılı, sevimsiz değil, bu eğilimler gelmek için uzun bir süre ayrılmamak için yeterince karmaşıktır.

Koltuk trendleri

Koltuk trendleri

1.. Doymuş renkleri
Lacivert ve mürdüm gibi derinden doymuş tonlar lehine dikiz aynasından, gri bej ve gözümüze hiyap etmeyen renkleri geride  bırakın. Aslında, lacivert, diğer renk ve stilleri ile uyum kabiliyetini için yeni bir nötr olarak kabul edilir. Duvara koyu bir gölge çok korkutucu görünüyor ise, odak noktası olarak bir kanepe veya kesit gibi bir mobilya ile başlar ve oradan çalışır.op

 

Koltuk renkleri

Koltuk renkleri

2.. Zengin kumaş
basit ve pamuklu nevresim geride bırakın ve lüks kadife, dünyevi süet ve hatta dokulu kadife kucaklıyorum. Bu kumaşlar sofistike henüz dayanıklı, ve 2014 için popüler koyu renk düzenleri kadar tutabilir.

Koltuk renkleri

Koltuk renkleri

 

4. Yüksek tarzı düşük fiyatlarla
Haute tasarım trendleri, ünlü tasarımcılar ile işbirliği de dahil olmak üzere perakende yenilikler sayesinde daha uygun fiyatlı olmamıştı. Berke Mobilya bunları yaparken kitlelere uygun eğilimleri sağlayarak kitleyi  artırdı.Berke Mobilya ürünlerinde dizaynın en uç  noktalarına renklerin en asil duruşuyla yaşamnızın  noktalarına değişiminizi farkedeceksiniz.

5.. Elveda matchy-matchy
zamankinden daha tasarım trendleri fazla kullanılabilirlik ve bilgi ile donanmış, 2014 tüketicilerin büyük riskler alabilir. Hepimiz uyumlu renkler maç yok biliyorum, ve aynı desen bitirir gider. Uzaya, farklı renkler, dokular ve bitirir getirmek için korkmayın. Eğer sınırlarını zorlayabilir ne kadar şaşırdık ve hala tutarlı bir görünüm oluşturmak olacak.

6.. Tarzı kutunun dışında düşünmek
Ber trendleri denemek ve bitirir karıştırmak için güven tasarım stilleri daha geniş bir yorumunu demektir. “Geleneksel”, “rustik”, “sanayi” veya benzeri sabit kategorilerde stilleri yerleştirmek için artık bir ihtiyaç yoktur “ülke.” 2014 yılında Homes üslup etkilerin eklektik bir dizi temsil edecek. Tek tek sizinle konuşmak Toplama öğeleri bir katı ya da abartılı bir görünüm için uygun sizi koruyacaktır.

2014 Koltuk Renk Trenleri

2014 Koltuk Renk Trenleri

 

7. Anlamlı aksesuarlar
o evin etrafında dekoratif objeler geldiğinde Az daha fazladır. 2014 kitschy, amaçsız aksesuarlar geride bırakacaktır. Elden almak sizin dekoratif koleksiyon tutmak için nesneleri, sanat ve kişisel öneme sahip fotoğrafları seçin.

8. Heykel sanat
çerçeveli baskı dışına şube ve 2014 sanat koleksiyonu göze çarpıyor. Heykel parçaları duvarlara boyutluluk ekleyin. Malzeme ve keçe, boynuz, hatta seramik ve makrame benzersiz odak noktaları oluşturmak ve konuşma konuları gibi dokular aralığı.

9. Doğal unsurlar
Doğal malzemeler sadece duvar sanatın içine değil dahil, ancak kumaş ve mobilya, çok. Sığır derisi renk ve çeşitli uygulamalar içinde tekstil alanında büyük bir görünüm yapıyor.

10. Işık tonlu ahşap
Yıllardır, maun ve kiraz gibi koyu tonları ahşap mobilya pazarında hakim. Bu yıl karamel ve bal tonları spot alacaktır. Yumuşak bir görünüm herhangi bir tasarım stili ile harmanlayarak ve ağır veya telaşlı duygu mobilyalar tutar.

 

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir