Napoli Yemek Odası Takımlarına Yeni Bir Soluk Getiriyor

Tarafından |  Yorum Yok
Napoli Yemek Odası

Napoli Yemek Odası

Napoli yemek odası takımı yemek odalarına yeni bir soluk getiriyor.

 

Napoli yemek odası cevizin yoğun kullanıldığı modern yemek odası modellerindendir.

Yemek odası takımında venezia cevizi renk kullanılmakta ve ince çıtalarla oval hatlar kullanılarak modelleme yapılmıştır.

 

Napoli yemek takımında gümüşlük kullanılarak bir takım oluşturulmuş olup salonlarımızda geniş vitrin isteyenlerin kullanacağı modelimizdir.

 

Yemek odası takımında ayrıca 2 adet kaşıklık ile bir model daha ortaya çıkarılarak hem küçük odalarımızda kolay kullanım sağlanmaya çalışılmış hemde kaşıklıklar tv sehpasının yanına getirilerek ayrıca farklı bir kullanım olanağı sunulmuştur.

 

Napoli yemek odası takımında tv ünitesi de bulunmakta ve tv sehpasının yanına üretilen sehpa modülünü birleştirerek tv ünitesi oluşturulmuştur.
Napoli yemek odası takımının en büyük özelliği dilediğimiz parçaları satın alarak istediğimiz gibi takım yapabilme imkanının geniş olmasıdır.

 

Ürün tüm mobilya standartlarına uygun olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Napoli yemek odası takımının fiyatı biraz yüksek dediğinizi duyar gibiyiz. Ama her güzelin kusuru olur buda bizim yemek takımımızın kusuru olsun çünkü kalitelive fonksiyonel ürün üretmek biraz maliyeti artırmaktadır biz de bunun için kendi bütçenize uygun takım yapma imkanı sunarak biraz hafifletmeye çalıştık.

Napoli yemek odası takımını burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir