Oturma odamızdaki göz kamaştırıcı uyumluluk

Tarafından |  Yorum Yok

Oturma odamızdaki göz kamaştırıcı uyumluluk

 

Melinda koltuk takımı

Melinda koltuk takımı

Merhaba oturma odalarımız yaşam alanlarımızdır .Tüm yaşantımız oturma odasında geçiriyoruz diyebiliriz, bu yaşam alanımıza göz kamaştırıcı özelliğine sahip olmak istiyorsanız bizim size tavsiyelerimiz’den bir tanesi turkuaz renk ile oturma odanız olmasıdır .
Turkuaz renginin asilliği gösterişliliği huzur vericidir, ruhumuzu okşayan bu muhteşem renk olarak bilinen turkuaz rengi ve koltuk takımlarımızdaki uyumluluğu günümüze damgasını vurdu .
Koltuk takımlarımızdaki turkuaz renginin evimize bambaşka hava kattığının farkına varacaksınız .

Prada koltuk takımı

Prada koltuk takımı


Depresyon hastalarının bile doktorların tavsiye ettiği ettiği renk turkuazdır yada rasyon dünyası içinde bile turkuaz renginin önemi büyük olması ile birlikte çok tercih edilen mobilyadır.
Klasik tarzdaki koltuk takımlarında bu yılda turkuaz rengi göze hitap etmektedir .Koltuk takımlarında turkuaz tercih ettiyseniz krem tonlarında berjer koltuklar tercihiniz olsun ikili bu güzel renkler evlerinize renk ve huzur katacaktır.

Origami Koltuk Takımı

Origami Koltuk Takımı

Evlerimizdeki yaşam alanımızdaki koltuk takımlarımız turkuaz ise açık renkte tül ve tam zıt renk olarak fon kullanılmalıdır mesela koyu gümüş yada altın renginde fon tercih ediniz evlerinizde ufacık dokunuşlar yapmak isterseniz büyük biblo değilde minyatür olarak koltuk takımlarınız daha ön plana çıkmasını isterseniz boyutları minik biblo yada cam figürler kulanınız eğer ki ortada sehpanız varsa bu sehpanızıda kır çiçekleriyle minik saksılarla süsleyin turkuazın çiçeklerle uyumunu tahmin bile edemeyeceğiniz kadar uyumu vardır .

Origami Koltuk Takımı

Origami Koltuk Takımı


Evlerinize dantel vs kesinlikle örtmeyin çok banel görüntü olmasını istemiyorsanız sadelikten taraf olun tamamen sizin zevkine kalmış diyoruz niyemi zaten turkuazın asilliği önde olduğu için halı tercihinizin içindeki renklerdede hafif vurgulu açık turkuaz renkleri mutlaka olsun.

Origami Berjer

Origami Berjer


Yaşam alanı dediğimiz oturma odalarımızda eğerki tv üniteniz varsa turkuaza uyumlu beyaz ünite ilk seçiminiz olsun.
Oturma odalarımızdaki eşsiz güzelliğe güzellik katmak için turkuazın rengini tercih edebilirsiniz, tercih sizden fikir bizden umarız ki sizlere yararlı bilgiler vermiş olduğumuzu düşünüyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir