Yatak Odası Takımı Alırken Dikkat Edeceğimiz Hususlar

Tarafından |  1 Yorum
Yatak Odası

Yatak Odası

Yatak odası takımı alırken nelere dikkat etmeliyiz.
Yatak odası takımları günümüzde evlerimizde olmazsa olmazlardandır. Çünkü evimizi toparlayan tüm eşyalarımızı içinde sakladığımız ev eşyalarındandır.

Yatak odası takımı alırken dikkat edeceğimiz hususlara gelirsek, gençlerimiz önce takımların tasarımlarına göre seçim yapmaktadırlar, ama asıl öncelik dış tasarımdan ziyade gardrop iç kullanım olmalıdır.
Özellikle bazılarımız gardrop içinde bol raflar ve çekmece olmasını isterken bazılarımızda askılık bölümlerine dikkat etmektedirler.
2013 yılında yatak odası takımları dış görsel tasarımlarına nazaran gardrop içlerine daha çok işlevsellik kazandırılarak üretilmektedir.

Örnek olarak Nazar yatak odası takımının gardrop içini gösterebiliriz, tüm bunlara ilaveten yatak odası bazalımı, şifonyeri fonksiyonel’mi bu özelliklerinede dikkat ederek incelememiz daha uygun olur.
Bir diğer husus odalarımızın ölçüsü, alacak olduğumuz yatak odası takımı rahat kullanılabilecek bir alan kalıyormu, odamıza kolaylıkla sığarmı ? Yatak odası takımında ölçülerede çok dikkat etmemeiz gerekmektedir, fakat yatak odası gardroplarında kullanışlı olması ve tasarım olarak göze hoş gözükmesi için ölçüleri belirli bir standarda uygun olarak üretildiğinden dolayı gardrop ölçülerinde istediğimizi yakalamamız zor, ama yatak odasının karyola, şifonyer, komidin ölçülerine dikkat edersek hem istediğimizi yakalamış oluruz hemde odamıza rahatlıkla yerleştirebiliriz çünkü takımın küçük parçalarını dilersek satın alma imkanı her zaman bulunmaktadır.

Son olarak biz Berke Mobilya olarak sizin için günün modasına uygun 2013 yatak odası takımlarını seçiyoruz renk renk model model sizlerede bu takımların arasından odanıza en uygun ve zevkinizi yansıtacak olanı seçmek kalıyor.

1 Yorum

  1. Mahmut

    20 Şubat 2015 at 11:26

    Yatak odası alırken dikkat etmemiz gerektiğimiz hertürlü hususu burada paylaşmıssınız teşekkür ederim ama yatak odası alırken *****.com’a uğramanızı kesinlikle önerebilirim gerçekten uygun fiyatlar mevcut

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir