Yeni Evlenenler İçin Şık ve Kullanışlı Ev Dekorasyon Ürünleri

Tarafından |  Yorum Yok

Yeni evli veya henüz evlilik arifesinde olan çiftler için Berke Mobilya, ev dekorasyon ürünlerinde sahip olduğu çeşitlilik ile çiftlere birlikte dekore edecekleri yeni evleri için güzel alternatifler sunuyor. Ev aksesuarları hem birtakım ihtiyaçlara karşılık vermeleri hem de evin görünümünü değiştirmeleri ile ev dekorasyonunda oldukça önemli yere sahip olduğu için seçim yapılırken iyi düşünülmesi gerekiyor. Biz de bu yazımızda Berke Mobilya’nın sizlere sunduğu ev aksesuarlarının çeşitlerini ele alarak dekoratif açıdan önemlerine değineceğiz.

vestiyer

Kitaplık

Kitaplıklar, kitapseverler için kitaplarını saklamanın en iyi yolu olmakla birlikte ev aksesuarlarını (biblo, maket, vazo vb.) sergilemenin de en şık araçlarından biridir. Berke Mobilya’da yer alan en güzel kitaplık modelleri için:

https://www.berkemobilya.com.tr/aksesuar/kitaplik-modelleri

Ayna

Ayna, her ev için bir ihtiyaç olmasıyla beraber boş duvarları süslemenin de en alışılagelmiş yolu olarak karşımıza çıkar. Duvarınızın rengine uydurarak stilinizi tamamlayabileceğiniz ayna çeşitleri için:

https://www.berkemobilya.com.tr/aksesuar/aynalar

ayna

Puf

Konforlu yapısıyla sandalyelerin yerini alan puflar aynı zamanda şık görünümleriyle odalara renk katan aksesuarlardan. Rahat bir oturma alternatifi sunan puf modelleri için:

https://www.berkemobilya.com.tr/aksesuar/puf-modelleri

Lambader

Odalarınızı aydınlatmak daha önce hiç bu kadar şık olmamıştı. Berke Mobilya’da bulabileceğiniz lambader modelleri için:

https://www.berkemobilya.com.tr/aksesuar/lambader

Vestiyer

Eve girdiğiniz anda sizi ilk karşılayan aksesuarların başında gelen vestiyer aynı zamanda kullanışlılığı ile evlerin vazgeçilmezlerinden birisidir. Paltonuzu asabileceğiniz, ayakkabılarınızı saklayabileceğiniz ve kapı girişindeki olası bir dağınıklığı kolayca toparlamanıza yardımcı olacak vestiyer; evde hayat kurtaran bir aksesuardır. Berke Mobilya’nın sunduğu birbirinden şık vestiyerler için:

https://www.berkemobilya.com.tr/aksesuar/vestiyer-portmanto

kitaplık

Komot

Diğer adıyla komodin, çekmeceleri içinde kapalı bir alanda muhafaza etmek istediğiniz eşyalarınızı saklayabileceğiniz ve üst yüzeyi küçük bir masa olarak kullanılabilen oldukça işlevli bir eşyadır. Ayrıca dekoratif görünümleriyle oturma odanızı renklendirecek komotlar için:

https://www.berkemobilya.com.tr/komot-modelleri

Dresuar

Genellikle yemek odasında eşyaların veya araç-gereçlerin saklanması amacıyla kullanılan ve anahtar, çanta, cep telefonu gibi kişisel ihtiyaçların da üzerine konulabileceği birer sehpa görevi gören en şık dresuar modelleri için:

https://www.berkemobilya.com.tr/aksesuar/dresuar-modelleri

nona-dresuar

Tüm bu ev aksesuarları, yeni evli çiftlerin ilk evlerinde ihtiyaç duyabilecekleri ve evlerini dekore ederken onlara farklı seçenekler sunacak ürünler olarak Berke Mobilya kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Eviniz için farklı modeller ve canlı renklerde kaliteli dekorasyon ürünleri arıyorsanız sizin de adresiniz Berke Mobilya.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir